ستاره آی ستاره از اوج آسمونا بگو تا بشنون همه مهربونا، چرا نبایند بمونن حالا تنهای تنها اونا که نبودن عمری همدم ما؟!

بخشش و رافت اسلامی یا کینه و نفرت اسلامی؟ مسئله این است .

جامعه من پر شده از پدران 60 تا 80 ساله ای که حاضر نیستند حتی یک لحظه برای مهر و محبت کردن به جوان تر ها وقت بگذارند. مرتب برای من از بخشش و رافت سخن می گویند با این حال عملکرد خودشان کینه و نفرت است. هنوزم که هنوز است بعد از حدود نیم قرن، بزرگترهایی را می بینم که در خیابان می گویند مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، پرچم آتش می زنند و فحش می دهند. پدرانی که نه تنها اهمیت به جوانان همسن و سال من نمی دهند بلکه مدام تبلیغ کینه و نفرت در جامعه می کنند بعد از بخشش و رافت سخن می گویند. به عنوان یک جوان متفکر و اندیشمند این را می دانم که وقتی بزرگتری حرفی می زند و بعد خودش به آن حرف عمل نمی کند یعنی حرفش غلط است. وقتی پدران جامعه حرف از بخشش و رافت اسلامی می زنند و عملشان کینه و نفرت اسلامی است، متوجه می شوم که حرفی می زنند که خودشان باورش ندارند چون خودشان به حرف خودشان عمل نمی کنند.

ستاره آی ستاره از اوج آسمونا بگو تا بشنون همه مهربونا، چرا نبایند بمونن حالا تنهای تنها اونا که نبودن عمری همدم ما؟!

آقایان پدرهای 60 تا 80 سال! یکبار تو ببخش و به من بگو بخشیدمت تا بفهمم بخشیدن چقدر مهم است. آقایان پدرهای 60 تا 80 سال! تا زمانی که حرف از بخشش و رافت اسلامی بزنید و عملتان کینه و نفرت اسلامی باشد، من متوجه می شوم که حرفتان باوری پشتش نیست و باد هوا است. به عمل کار برآید به سخندانی نیست.

وقتی در جامعه زندگی می کنم که مردم، اساتید، فرمانده ها و همه مسئولین 60 تا 80 سال بابت یک اشتباه من یک عمر از من انتقام می گیرند، شرمنده اخلاق ورزشی شما هستم که چیزی به نام بخشش و رافت را یاد نگرفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : رافت ,بخشش ,اسلامی ,ستاره ,کینه ,نفرت ,رافت اسلامی ,نبایند بمونن ,عمری همدم ,تنها اونا ,نبودن عمری ,نفرت اسلامی؟ مسئله
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فلزیاب تصویری المانی-فلزیاب امریکایی اصل | 09197977577 مقاله وشعر دانلود آهنگ و فیلم Fashion Alison talesh architecture آوای فاخته انتشارات زبان علم جلوه حق