چالش شب یلدا

دیشب شبکه نسیم، "چالش شب یلدا" را برگزار کرد. در این چالش قرار بود بهترین عکس سلفی با سفره شب یلدا انتخاب شود. تمام روز را داشتم برنامه ریزی می کردم که چه تهیه کنم، سفره یلدا را چگونه بچینم و چه عکسی بگیرم تا برنده چالش شوم. غروب که شد شال و کلاه کردم و تصمیم داشتم بروم بیرون و لوازم سفره را تهیه کنم که ناگهان آسمان تاریک شهر به یکباره همچون روز روشن شد و در تاریکی مطلق فرو رفت. بله خودش بود بمب هسته ای. نور انفجار بمب هسته ای بود. دیروز غروب امریکا، اسرائیل و برخی کشورهای غربی به دلیل مشکل دیرینه با ایران، کل کشور را بمباران کردند. همه ارتباطات داخل و خارج ایران قطع شد. تا چشم کار می کرد ساختمان های خرابه و جنازه های خونین و تکه تکه بود. سرزمینی که در آستانه برگزاری جشن شب یلدا بود به یکباره تبدیل به گورستان شده بود . وحشت زده و نفس نفس ن از خوب پریدم. نفسی چاق کردم. خیالم راحت شد که خوابی بیش نبوده. نزدیک غروب بود. یک استکان چای نعنا نوشیدم. لباس پوشیدم و آماده شدم که بروم خرید و لوازم سفره یلدا را تهیه کنم و چند تا عکس بگیرم تا ببینم بهترینش کدام است و با بهترین عکس در چالش شرکت کنم. هنوز از منزل خارج نشده بودم که ناگهان صدایی بلند شنیدم. با عجله به پشت پنجره رفتم. آسمان شهر یکباره روشن شد و در تاریکی مطلق فرو رفت .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فنی digilearn عمومی فقه و حقوق رسانه Jennifer قفسه فلزی فروشگاه بخاری گازی و برقی Kim اينورتر تكو e310 ریاضی کمک