یاقوت سرخ

آنچه در قسمت دوم گذشت

کاراگاه و پلیس ها وارد اتاق گریم ملکه های مبدل شدند با ملکه های در حال گریم صبحت کردند و اطلاعاتی پیرامون آتش سوزی از دخترها جویا شدند. مشخص شد که پاشنه کفش متعلق به ایشا است و .

قسمت سوم

(در اتاق گریم کافه ملکه های مبدل)

نیما (با نام صحنه ای نسترن جون) با موهای کوتاه هایلایت، پیراهن شلوار متصل مشکی یقه پشت گردنی بسته، کفش مشکی پاشنه بلند و ناخن مشکی  به کاراگاه: آه، می دونی صدای آژیر رو شنیدم ولی فکر نمی کردم چیز مهمی باشه .

کاراگاه رو به ایشا: در کوچه چیکار می کردی؟

ایشا به کاراگاه: ساعت 10:30 بود و داشتم از نیکوتین قبل از اجرا لذت می بردم عسیسم.

کاراگاه: آتش سوزی ساعت 10:45 تا 11 رخ داده.

منوچهر (با نام صحنه ای ملیسا جون) با موهای بلند بافته قهوه ای تیره، لباس بلند یقه یونانی نارنجی تیره و ناخنهای نارنجی رنگ به کاراگاه: ایشا اون موقع پیش ما بود

میثم (با نام صحنه ای ملوسک جون) با موهای کوتاه طلایی، تاپ کوتاه طلایی پولک دار یقه قلبی بند دار، شلوار برمودای مشکی، ناخنهای طلایی رنگ و کفش پاشنه بلند مشکی به کاراگاه: ایشا اون موقع داشت به من کمک می کرد گن بر تن کنم .

محمدعلی (مسئول کافه) به اتاق گریم وارد می شود و می گوید:

دخترا! دو دقیقه دیگه تا اجرا مونده .

ایشا به سمت صحنه می رود که کاراگاه می پرسد:

صبر کن . کسی را در کوچه ندیدی؟

ایشا رو به کاراگاه:

مردی را دیدم داخل ماشین نشسته بود و تماشایم می کرد.

کاراگاه: چه شکلی بود؟

ایشا: دقیق ندیدم چون خیلی تاریک بود ولی ترسیدم و اومدم داخل کافه اونجا بود که پاشنه ام شکست .

صدای محمد علی از صحنه می آید و ایشا بر می گردد و گوشه دامنش را بالا می گرد و به سمت صحنه می رود:

. خوب وقتشه به بانوی زیبای مشهد خوش آمد بگیم، ایشای ناز و دوست داشتنی .

ایشا با تشویق حضار در کافه به روی صحنه می رود و مشغول اجرای برنامه می شود .

کاراگاه و دستیارش در حال تماشای اجرای ایشا هستند.

دستیار کاراگاه: فکر می کنم راست بگه.

کاراگاه: شاید دخترای دیگه به خاطرش دروغ بگن .

دستیار کاراگاه: فکر نمی کنم مردی با این ناز و ادا و این استایل لباس فردی را با دستبند به فرمان ماشین ببندد و بسوزاند.

ادامه دارد .  

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جی جی دانلود فلزیاب ، طلایاب ، گنجیاب ، ردیاب و نقطه زن تصویری ۳۲۰۰۰ آنلاين ديگر یک وردپرس کار اماتور پژوهشگر رباتیک و بیوالکترونیک مهندس ابزار دقیق و اتوماسیون_ یوکوگاوا پیمانکاری ونماکاری استادکاران