چرا نباید بمونه حالا تنهای تنها اونی که نبوده عمری همدم من؟!

آهنگ ستاره، اولین آهنگی بود که از گروه آریان شنیدم و این جوری بود که وقتی دبیرستانی بودم با گروه آریان آشنا شدم. انصافن آلبوم های و آهنگ های خوب، قشنگ وقوی داشتند و حیف شد که تعطیل شدند . یاد کلیپی افتادم که قبلن دیده بودم. چند سال پیش، کلیپ تصویری آهنگ ستاره را دیدم که در خانه سالمندان ساخته شده بود. کلیپ اینگونه نشان می داد که منظور از "چرا باید بمونند حالا تنهای تنها اونا که بودن عمری همدم ما؟!" پیرهای خانه های سالمندان که تنها مانده اند . شناسنامه ام را نگاه کردم جلوی نام پدر، احمقانه ترین و زشت ترین نام دنیا را نوشته بود. ای کاش می شد نام پدر را در ثبت احوال تغییر داد. رفتم به اتاقش. خواب بود. نگاهش کردم و با خود گفتم:

چقدر نفرت انگیز و چندش آور است پسر تو بودن .

قطعن باید بمونه حالا تنهای تنها اونی که نبوده عمری همدم من .

دقت کردید بچه های پرورشگاهی هم تحت حمایت خداوند، همچون سایر بچه ها بزرگ می شوند؟ پس چرا بودن پدر و مادر مهم است؟ برای اینکه احساسات، عواطف و مهر و محبت پاک پدری را به فرزندانشان که امانت خداوند هستند هدیه کنند و چقدر احمق هستند پدرهایی که این هدایا را به امانت های خداوند نمی دهند.

قطعن باید بمونه حالا تنهای تنها اونی که نبوده عمری همدم من .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین قالیشویی تهران | قالیشویی زن مکانیک پلاس شرکت مهندسین مشاور خاوران کاوش زاهد ویککی زیرنویس سریالی های ترکی شهر فرنگ هارمونی باران وبلاگ جديد ماريا