کسی می داند چرا در جشن پیروزی انقلاب، مردم به جای اینکه خوش حالی کنند به امریکا فحش می دهند؟!

کسی می داند چرا در جشن پیروزی انقلاب، مردم به جای اینکه خوش حالی کنند به اسرائیل فحش می دهند؟!

کسی می داند چرا در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، مردم به جای اینکه خوش حالی کنند پرچم سایر کشورها و آدمک تمداران دنیا را آتش می زنند؟!

کسی می داند چرا در جشن روز دانشجو، دانشجویان به جای اینکه خوش حالی کنند به امریکا فحش می دهند؟!

کسی می داند چرا در جشن روز دانشجو، دانشجویان به جای اینکه خوش حالی کنند به اسرائیل فحش می دهند؟!

کسی می داند چرا در جشن روز دانشجو، دانشجویان به جای اینکه خوش حالی کنند پرچم سایر کشورها و آدمک تمداران دنیا را آتش می زنند؟!

کسی می داند چرا بقیه کشورها در جشن پیروزی شان پرچم کشور خویش را تکان می دهند و با اشعار وطن پرستانه جشن می گیرند ولی در ایران در جشن پیروزی پرچم کشورهای دیگر را آتش می زنند و یا به دنیا توهین می کنند؟!

کسی می داند چرا بقیه کشورها در جشن پیروزی شان پرچم کشور خویش را تکان می دهند و با اشعار وطن پرستانه جشن می گیرند ولی در ایران در جشن پیروزی پرچم کشورهای دیگر را آتش می زنند و یا به دنیا توهین می کنند؟!

کسی می داند چرا به جای شاد بودن، هدفمان شده مشت زدن به دهان امریکا؟!

کسی می داند چرا به جای شاد بودن، هدفمان شده مشت زدن به دهان کشورهای دیگر؟!

کسی می داند چرا به جای دوستی با دنیا از جمله با امریکا و اسرائیل، باید همیشه با دنیا دشمن باشیم؟!

کسی می داند چرا باید با اسرائیل و امریکا دشمن باشیم ولی بیشتر کشورهای عربی دوست امریکا و اسرائیل هستند؟!

کسی می داند چرا باید با اسرائیل و امریکا دشمن باشیم ولی روسیه خودش دوست امریکا و اسرائیل هست؟!

کسی می داند چرا باید همیشه دشمن ظاهری امریکا و اسرائیل باشیم تا در ایران به جایگاهی برسیم؟!

کسی می داند چرا باید همیشه متنفر از ترامپ و نتانیاهو و امریکا و اسرائیل باشیم و عاشق سینه چاک زورکی ای و رفیقاش باشیم تا در ایران به جایگاهی برسیم؟!

کسی می داند چرا باید همیشه بگیم آمریکا مرگ به نیرنگ تو؟!

کسی می داند چرا از بچگی با کینه و نفرت ترکاندن هواپیمای ایرانی توسط امریکا بزرگ شده ایم ولی وقتی حاجی زاده و سپاه هواپیمایی را ترکاندند، نه می توان حرفی زد و نه قانونی وجود دارد که سپاه آدمکش را محاکمه کرد؟!

کسی می داند چرا پیرهای بی مصرفی مثل ای، و لاریجانی اینقدر عمر می کنند؟!

کسی می داند چرا امروز 22 بهمن حمایتی از اشتباهات نظام نکردم؟!

چون بر عکس ای و رفیقاش

می خوام زندگی کنم

کسی می داند چرا مثل عدم حمایت امروز، انتخابات 2 اسفند را هم حمایت نمی کنم؟!

چون

می خوام زندگی کنم .

ای! ! سپاهی ها! همه مسئولین شاسمیخ جمهوری اسلامی!

بروید به جهنم

نه می خواهم

ببینمتان

نه می خواهم

سر به تنتان باشد

.

.

.

امیدوارم از شرتان راحت شوم

و

حکومت صلح طلبی که 

لایق حکمرانی بر من است

در ایران شکل بگیرد

.

.

.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : داند ,امریکا ,اسرائیل ,پیروزی ,حالی ,پرچم ,حالی کنند ,باید همیشه ,دانشجو، دانشجویان ,اینکه خوش حالی ,امریکا دشمن ,آدمک تمداران دنیا را
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آرکافیلم arkafilm Injection Molding Systems بانو سیب hope&happiness طلاق توافقی دانلود فیلم و سریال ایرانی جیبوجت مجله سرگرمي دانشگاه نوشت های من...