مدتهاست اسلام ایرانی تبدیل به اسلام یزید شده

لباس اسلام تنش است و در ظاهر مسلمان است ولی آنقدر دروغ می گوید که منکران خدا اینقدر دروغ نمی گویند.

اکبر ای و خمینی اسم مسلمان را یدک می کشند با ظاهر اسلامی ولی آنقدری که این 2 تا حرص جایگاه و سلطنتشان را زده اند و می زنند، صیهونیست ها اینقدر حرص سلطنتشان را نمی زنند.

بقیه حکومتی همه ریش دارند و یقه هایشان را تا روی پیشانی شان بسته اند ولی آنقدر ی و سوء استفاده می کنند که ندانم گرایان اینقدر ی نمی کنند.

اسلام ایرانی دین نیست. اسلام ایرانی یک شکل انحراف، هرزگی، کثافت و نجاست است.

امروز مخالفان اسلام ایرانی، امام حسین هستند و موافقان اسلام ایرانی، فاسق، فاسد، کثیف، هرزه و منحرف هستند و بدتر از یزید و معاویه.

من با همه محدودیت مالی که یک جوان امروزی ایرانی دارد امروز که روز نیکوکاری بود در حد توانایی خودم به مرکزی خیریه کمک کردم در هیمن حال ، ای و بقیه حکومتی های مسلمان که فاسق، فاسد، کثیف، هرزه و منحرف هستند مثل اسکروج دارند سکه روی سکه جمع می کنند.

من خوبم چون مخالف اسلام ایرانی (مرام و مسلک فسق، فجور، فساد، کثافت، هرزگی، انحراف و نجاست) هستم ولی ، ای، ظریف، ، سپاهی ها و همه جمهوری و اسلامی موافق اسلام ایرانی (مرام و مسلک فسق، فجور، فساد، کثافت، هرزگی، انحراف و نجاست) هستند و این یعنی موافقان اسلام ایرانی و حکومتی ها و دولتی ها همه از یک کنار فاسق، فاسد، کثیف، هرزه، منحرف و نجس هستند.

امیدوارم هر چه زودتر اسلام ایرانی (مرام و مسلک فسق، فجور، فساد، کثافت، هرزگی، انحراف و نجاست) از ایران حذف شود و بساط اصولگرایان، اصلاح طلبها، رهبری ها، سپاهی ها و بقیه حکومتی های فاسق، فاسد، کثیف، هرزه، منحرف و نجس از ایران برچیده شود.

من که صیهونیست ها را به حکومت و دولت فاسق، فاسد، کثیف، هرزه، منحرف و نجس ایران ترجیح می دهم.

من خوبم چون با محدودیت به بقیه کمک می کنم ولی حکومتی های ایران فاسق، فاسد، کثیف، هرزه، منحرف و نجس هستند چون با دارندگی فراوان باز هم مثل اسکروج حرص می زنند.

حکومتی ها و دولتی های فاسق، فاسد، کثیف، هرزه، منحرف و نجس! کمی از من یاد بگیرید و سعی کنید مثل من انسان خوب و شایسته و نمونه ای باشید.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اسلام ,ایرانی ,فاسد، ,منحرف ,کثیف، ,فاسق، ,اسلام ایرانی ,فاسق، فاسد، ,فاسد، کثیف، ,هرزه، منحرف ,کثیف، هرزه، ,فاسق، فاسد، کثیف، ,فاسد، کثیف، هرزه، ,کثیف، هرزه، منحرف ,کثافت، هرزگی، انحراف
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار سیم کارت رایتل و بسته های اینترنت وکيوم آبي واحه مینو وکتور زمستون Kelly قیمت بلیط سینماهای مختلف تهران برند نیوز AFRAGRAGICcc وبلاگ سالاری