در انتخابات 2 اسفند رای ندادم و از این به بعد هم رای نخواهم داد

چون

خسته شدم از جمهوری اسلامی، اقتصاد مقاومتی، اصولگرا، اعتدالگرا، صلاح طلب، تندرو، افراطگرا، قانونگذاری دینی، قانونگذاری اسلامی، هاله نور، سنت گرایی و محافظه کاری

دیگه تحمل جمهوری اسلامی، اقتصاد مقاومتی، اصولگرا، اعتدالگرا، صلاح طلب، تندرو، افراطگرا، قانونگذاری دینی، قانونگذاری اسلامی، هاله نور، سنت گرایی و محافظه کاری را ندارم

خسته شدم از اسلام ، اسلامی، جهاد، مقاومت، نماز، روزه، فتوا، حرام، مکروه، شرع، شرعی، شیخ، ت، حرم، امام، محمد، عاشورا، تاسوعا و دهه فاطمیه

دیگه تحمل اسلام ، اسلامی، جهاد، مقاومت، نماز، روزه، فتوا، حرام، مکروه، شرع، شرعی، شیخ، ت، حرم، امام، محمد، عاشورا، تاسوعا و دهه فاطمیه را ندارم

خسته شدم از رهبر، رهبری، بیت رهبری و خبرگان رهبری

دیگه تحمل رهبر، رهبری، بیت رهبری و خبرگان رهبری را ندارم

خسته شدم از سپاه پاسداران، سپاه قدس، مدافع حرم، حزب الله، نصر الله، عرب دوستی، صادرات جنگ به کشورهای دیگر، دخالت در اوضاع کشورهای دنیا، جهانخواری اسلامی، امپریالیسم اسلامی، جنگ طلبی، تروریسم اسلامی، استعمار اسلامی و حمایت از آدمکشی اسلامی

دیگه تحمل سپاه پاسداران، سپاه قدس، مدافع حرم، حزب الله، نصر الله، عرب دوستی، صادرات جنگ به کشورهای دیگر، دخالت در اوضاع کشورهای دنیا، جهانخواری اسلامی، امپریالیسم اسلامی، جنگ طلبی، تروریسم اسلامی، استعمار اسلامی و حمایت از آدمکشی اسلامی را ندارم

خسته شدم از جنگ تحمیلی، شهید، جانباز و ایثارگر

دیگه تحمل جنگ تحمیلی، شهید، جانباز و ایثارگر را ندارم

خسته شدم از فلسطین، مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صیهونیسم، رژیم کودک کش، روسیه دوستی، غزه، کرانه غربی و بیت المقدس

دیگه تحمل فلسطین، مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صیهونیسم، رژیم کودک کش، روسیه دوستی، غزه، کرانه غربی و بیت المقدس را ندارم

خسته شدم از اپوزیسیون سلطنت طلبانه و ضد مردمی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه خبر و صدا و سیما

دیگه تحمل اپوزیسیون سلطنت طلبانه باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه خبر و صدا و سیما رو ندارم

خسته شدم از مظلومیت تحمیلی، اجباری و زورکی

دیگه تحمل مظلومیت تحمیلی، اجباری و زورکی را ندارم

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اسلامی، ,خسته ,ندارم ,تحمل ,کشورهای ,اسلامی ,دیگه تحمل ,اسلامی، امپریالیسم ,جهانخواری اسلامی، ,امپریالیسم اسلامی، ,دنیا، جهانخواری ,دنیا، جهانخواری اسلامی، ,جهانخواری اسلامی، امپریالیسم ,کشورهای دنیا، جهانخواری ,اوضاع کشورهای دنیا،
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ناب زیست تامین کننده انواع بلوئر _ دیفیوزر _ پکینگ مدیا و .. 09126218533 پویش مردمی حمایت از سیل زدگان کشور عروسکای بافتنی سافتدان خريد بليط هواپيما، قطار، اتوبوس ارزان Cheri پیچک یاد shabakema لایت هاوس